Loader
tel. 537 116 336 / 536 866 528 dworekpodplatanem@gmail.com

Restauracja pod Platanem

Kuchnia Staropolska 10 minut od samego serca Gliwic

Nasza misja

Przywołujemy smaki z dzieciństwa, za którymi można zatęsknić. Wizytówką Naszej kuchni jest gotowanie od podstaw. Dbamy o każdy szczegół dania, a wszystkie składniki przygotowujemy domowymi sposobami na miejscu. Umiejętnie i ze smakiem łączymy dawne tradycyjne receptury kuchni polskiej & trendy kulinarne.

Menu

W karcie, którą samodzielnie tworzymy, znajdą Państwo śląskie specjały, tradycyjne zupy oraz smaki z dzieciństwa w nowoczesnej odsłonie. W Naszej kuchni dominuje woda i ogień, młodość i dojrzałość, a to przez zgranie dwóch nietuzinkowych Szefów Kuchni. Reprezentują Nas Andrzej Gralewski & Damian Orędarz. Szefowie są niekoronowanymi królami wędzonych wędlin, które tworzone są na podstawie autorskiego, opracowywanego przez lata przepisu Szefa Andrzeja. W naszej karcie znajdą Państwo również sekcję dla amatorów słodkości i win.

Restauracja

Przestronne i nowoczesne wnętra z ogromną ilością zieleni, niepowtarzalna atmosfera i spokój od miejskiego zgiełku zachęcają do spędzenia u Nas dłuższej chwili. Po zmroku zmieniamy się intymny Coctail Bar, w którym barmani przygotowują autorskie drinki.

Przyjęcia okolicznościowe

Restauracja pod Platanem to idealne miejsce do organizacji mniejszych i większych imprez okolicznościowych o różnorodnym charakterze. Przykładamy największą wagę do wystroju i aranżacji, mając na względzie indywidualne potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do organizacji: wesel, bankietów, chrzcin, komunii, styp, przyjęć rodzinnych i firmowych.

Będzie nam miło Was gościć!

Rezerwacja pokoi telefonicznie lub online

Zarezerwuj nocleg już dziś!

Skontaktuj się z nami

Kontakt